arkara

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » arkara » Новый форум » kokias stoteles naudojat


kokias stoteles naudojat

Сообщений 1 страница 30 из 31

1

senai mastau nusipirkti,tad reik ir pasidometi,ka naudoja chebryte,kalba eina apie karsta ora :)

0

2

http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=37021
uz tokia kaina visiskai normalus ir patikimas irankis,na bga mikruskem ir mobiliakam  reiktu kazko rimciau,o magams tai uztenka tikrai

0

3

O gal kas nuomone apie sia stotele turite  http://www.china-zhongdi.com/zd-939l.htm  kazkaip krito i aki,kaina panasi,gal keliais litais pigesne :)

0

4

Naudoju Lextool 908 ,kartu su lituokliu,Prieš tai turejau panašu irgi kitaiska naudojau tol kol uzlinko lituoklis perdege kaitinimo elementas,dar daznas gedimas buvo lituokliuo laidas nusilankstidavo kol neidejau laida nuo cendzeriuo valdimo .



pirkau :  http://www.biciuliai.lt/

Kodas:  HY908

Kaina: 290.00 Lt / VNT

Karšto oro temperatūra 100~420ºC
Lituoklis 50W 100~480ºC
Komplekte 4 antgaliai

su nuolaida berods 250 gavos,nepamenu tiksliai,kas gerai tai turi šiam lituokliui atsarginiu daliu visokiu manau ateity problemu nebus.

0

5

o nuoaida,kaip gavai,kaip daznas kliantas ar taip pritaike :)

0

6

Jakaz написал(а):

o nuoaida,kaip gavai,kaip daznas kliantas ar taip pritaike

kaip naglas klientas  :crazyfun:

0

7

arkara написал(а):

kaip naglas klientas  :crazyfun:

samdyt matyt reiks tave,kad ir man pigiai prasuktum :D o naglas tik pas edvina,ar ir kitur? :)

0

8

nu naglumas geraja prasme,ateini ir sakai aš pastovus klientas ir noriu geros kainos na kokia tarkim 200 lt ir greit sutinki kad ir 250 gali moket štai ir viskas :D

0

9

arkara написал(а):

nu naglumas geraja prasme,ateini ir sakai aš pastovus klientas ir noriu geros kainos na kokia tarkim 200 lt ir greit sutinki kad ir 250 gali moket štai ir viskas :D

idomiai cia,idomiai :)

0

10

va imsiu sia stotele turbut :D  :D  :D

http://www.evita.lt/det-16631-product.html

0

11

Jakaz написал(а):

va imsiu sia stotele turbut

Na šitam komplektui reiktu dar ir lituokliuo rekomendoju : http://www.evita.lt/det-858-product.html

0

12

arkara написал(а):

Na šitam komplektui reiktu dar ir lituokliuo rekomendoju : http://www.evita.lt/det-858-product.html

na tada jau butu galima imtis rimtai,magu,mob tel,ir kompu remontu :D  :D  :D

0

13

o daugiau lituojanciu kaip ir nera,ar ne? :)

0

14

o arkara,kiek laiko jau naudoji LexTool 908?kaip su lituoklio angaliu,pasidengia lydmetaliu?lituoja gerai,ar irgi gelezinis idetas?kai as nusipirkau paprasta lituokli "ProsKit"parasyta,kad nedegantis angalis,pabandziau,palituot neina,lydmetalis nelimpa,poto netycia prie magneto prikisau,ziuriu prilipo,nu galvoju kaip tas angalis bus degantis jei jis gelezinis :D

reikia kazkokias isvadas daryti,nes greitu laiku jei niekas nepasikeis reik imt :)

kazin ka Bumbastikas naudoja,nesirodo,turbut kirvuku BGA lituoja :crazy:  :playful:  :flag:

0

15

Bunbastikas naudoja panasu kaip Arkara paveiksliuke.Pirkau savo "kaimo" parduotuvej.350Lt atidaviau.Kolkas  veikia (jei neskaityti ,kad lituolio laidas vien karta buvo paluzes :) ).Karstam orui tik antgaliu dasipirkau ir vsio :)

p.s. reikalingas antgalis PLCC68 mikrem pajuoti :)

0

16

o kokius ten i koplekta duoda angalius?pora apvaliu,ir pora kvadratiniu tai kvadratiniai kaip suprantu PLCC54 ir PLCC32,as cia grubiai speju pagal foto,mazu ir klystu :) o gal savo stoties pavadinima su modeliu gali pasufleruoti :)

bet,ponas su telepatiniais sugebejimasi.istarus varda ,nedelsiant pasirodo :)  :)  :)

0

17

kazkas panasu i shita. Tik ant priekio lipdukas "Prosonic"

http://www.lemona.lt/index.php?page=ite … _id=37021#

Antgaliu dabar nepamenu kokie komplekte buvo (seniai tas reikalas buvo) ,bet is Evitos greitai visus likusius nusipirkau :)  :crazy:

0

18

bumbastik написал(а):

is Evitos greitai visus likusius nusipirkau :)  :crazy:

ta ka chebrai angaliu nebepalikai :D

tai jai pasiimu tokia kaip arkaros,nebus su angaliais problemu,turiu galvoj ar cia visu standartai,tas feno storis
ar kaip ten :question: kad tiktu angaliai svarbu :)

0

19

Viena jau atsikraciau lituokliu ,kai uzlinko kaitinimo elementas(pardaviau tik kaik karshto oro lituokli) .antras pas mane tik 0,5 metu.Karshto oro antgaliu manau tinka nuo visu ir tu papildomai galima prisipirkt.Evitoi visad buvo galiuku paprastam lituokliui pirkt na nezinau man tarnauja puikiai ir pasidengia ir limpa ir kaista :D ,na aišku ei i koki šuda ne ikiši lituojant po to reiktu nusivalyt ji  :sceptic:

0

20

o kas ant ju per lituokliai eina,nulekus negalima nusipirkt kita ir uzsideti,kiba kokios nenormalios itampos :question: nes taip tai sakyciau ner problemu,nusipirkai uzsidejai kita ir vsio :)

0

21

Jakaz написал(а):

,nusipirkai uzsidejai kita ir vsio

na tai man nepaviko nieko pritaikit visi skirtingi ten man nuleke kaitinimo elementas ,litoklis reguliuojama temperatura su termodatciku.

0

22

arkara написал(а):

na tai man nepaviko nieko pritaikit visi skirtingi ten man nuleke kaitinimo elementas ,litoklis reguliuojama temperatura su termodatciku.

aisku,nava o as jau niekur nedingsiu,pervedziau litus BICIULIAMS uz LexTool 908 :crazy: derinau nuolaida,tai ka galejo pasiulyti,tai tik nemokama pristatyma,nu ir gerai sakau nors jau tiek :) nors uz tokia suma man atrodo ir taip pristatymas nemokamas,nors dar su svoriu neaisku,iki kiek taikoma tas nemokamas pristatymas :)

0

23

Na dabar plesk babkes is klientu , kad atsipirktu greiciau :) :crazyfun:

Отредактировано bumbastik (2010-05-17 16:06:14)

0

24

bumbastik написал(а):

Na dabar plesk babkes is klientu , kad atsipirktu greiciau :) :crazyfun:

:D  :D  :D  dar pasitreniruot reiks ant kokiu pc motinu senu,poto uzsiveis mazu lt reiks angaliu pasidairyt :) didelis minusas,kad kaimas,tai tu darbu gal kiek maziau,nors kaip kada :)

0

25

stotele jau rankose :crazy:  :playful: ale naudotis nezinau kaip,instrukcija yra kurioj nieko neparasyta :) tie jungtukai neaisku,viens tikriausiai lituokliui kitas kaitinimo elementui,o tai on/off reiskias i rozetka kisi ir veikia,zalias dar :blush: ale foto kieciau atrode,gyvai tai toks zaisliukas :D o angalius dave 4vnt ir visi rupkes apvalus,negalejo ideti nors koki kvadratini PLCC korpusui :)

0

26

Sveikinu  :cool:  :flag:  ,geras irankis geram darbui . Priprasi be jo negalesi dirbt

0

27

arkara написал(а):

Sveikinu  :cool:  :flag:  ,geras irankis geram darbui . Priprasi be jo negalesi dirbt

pilnai tikiu kad priprasiu,pabandziau nupust ir uzpust viena 8koju cipa,kaip pirma karta gavosi labai gerai :cool: su laiku atsimus rankos susireguliavimai oro/karscio ir manau bus ciki :)

0

28

dar prie to pacio,kokius fliusiukus naudojat visokiem procam ir t.t pajuot :question: yra visokiu,bet nesinori metyt bapkes ir pirkiot bet ka :) reik naudot isbandyta produkta :flag:  :)

0

29

Na pagaliau po 3 metu darbo ir mano pajalniko laidas nusilankste :)

0

30

del fliusu cia paslaptis ar kaip :question: kad niekas neatsako :)

0


Вы здесь » arkara » Новый форум » kokias stoteles naudojat