arkara

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » arkara » Новый форум » ford 6000cd rds eon


ford 6000cd rds eon

Сообщений 1 страница 22 из 22

1

nera nei vieno lipduko,kebulas su bulgarke nutrintas,kaip ji atkoduot?
procas st92f120v1q7
gerai cia papuole

0

2

su jo pagalba imanoma : http://www.codecard.lt/carprog/software … od_93.html

0

3

ringogo написал(а):

nera nei vieno lipduko,kebulas su bulgarke nutrintas,kaip ji atkoduot?
procas st92f120v1q7
gerai cia papuole

o tai tas bajeris kur anksciau tau daviau nepraeina? :)

0

4

bumbastik написал(а):

o tai tas bajeris kur anksciau tau daviau nepraeina?

jo,nepagalvojau,cia kiek matau m serija,ten su tms buvo,o ka yra atminis ir cia?kazko nemaciau,zabalas
salia yra 8pin smd,su uzrasu 27AD 71005

Отредактировано ringogo (2010-05-27 15:37:10)

0

5

arkara написал(а):

su jo pagalba imanoma : http://www.codecard.lt/carprog/software … od_93.html

geras daiktas bet kol atsipirks tai ilga pasaka,lock 13 per du metus vienas tik papule

0

6

Na ziurint koks tas 6000 modelis,gali ir nebuti :)

Na panasu,kad epromkes nera :( Dabar nepamenu,bet atrodo kazkuria knopke paspaudus ir ijungus maga parodo serial nr.Ant kazkurio teko bandyti.tik nepamenu ar su V serial buvo ar su M .

Отредактировано bumbastik (2010-05-27 19:17:52)

0

7

bumbastik написал(а):

Na panasu,kad epromkes nera  Dabar nepamenu,bet atrodo kazkuria knopke paspaudus ir ijungus maga parodo serial nr.Ant kazkurio teko bandyti.tik nepamenu ar su V serial buvo ar su M

tiksliai,pas v serija yra sitas fintas,gal ir m kazka turi
gera ideja
aciu

0

8

meta toki uzrasa
50701940
apacioje mazu sriftu 16
koks cia galetu but serijinis?
ot galvosuki turiu,o meginimu 10,nes jau 3 yra !

0

9

arkara написал(а):

su jo pagalba imanoma : http://www.codecard.lt/carprog/software … od_93.html

o tai gal pats gali atkoduot?

0

10

Nu ne :( , o ka nepaviko serijini rast? turejau tokiu nutrinta kazkada senai.taip senai kad nepamenu ka padariau su jo :D

0

11

nepaviko,meta ka parasiau anksciau,su v serija taip,meta konkretu serijini,idomu butu paziuret kitu tokiu su m raide ka raso ir koks serijinis,gal cia yra koks nuansas,serijini gal reik skaityt is kito galo ar panasiai,kaip tycia neatnesa tokiu paskutiniu metu,buvo papuoles 6cd be paneles tos mazos,tai paleidau ir paziurejau,ir ten pieva

0

12

sveiki,kas ir uz kiek darot sias balalaikas su "LOCK 13"

0

13

apie 50 lt .

0

14

arkara написал(а):

apie 50 lt .

ten reikia to prabangaus programerio?sakau gal yra budas paciam prasisukt :question:

0

15

na be jo nebent sugebi valiuos jega pakeiteliuot tmse baitikus tada galima ir paciam :D

0

16

arkara написал(а):

na be jo nebent sugebi valiuos jega pakeiteliuot tmse baitikus tada galima ir paciam :D

o kas jame per tms stovi?gal gaima koki progeri susimest,kuris darytu :)

0

17

Sveiki liaudis,kur dinge? :)

parašysiu,nors gal niekas ir neskaitys :)  buvo papuole ši balalaika,M serija,kalkas nepadėjo,nafik atidaviau,nors ir galėjau mėginti su omega ar pan,bet aš jau buvau 3 ar 4 kart suvedes neteisinga,dar prieš mane neaišku kas ka darė,tai būčiau dar padares LOCKED 13,tai būčiau galėjas rūkyt arba skydalka pirk :D

0

18

Jakaz написал(а):

Sveiki liaudis,kur dinge? 
parašysiu,nors gal niekas ir neskaitys   buvo papuole ši balalaika,M serija,kalkas nepadėjo,nafik atidaviau,nors ir galėjau mėginti su omega ar pan,bet aš jau buvau 3 ar 4 kart suvedes neteisinga,dar prieš mane neaišku kas ka darė,tai būčiau dar padares LOCKED 13,tai būčiau galėjas rūkyt arba skydalka pirk

CHE CHE :) TAIGI SAKIAU KAD OMEGA DARO TUOS PROCIKUS :)

0

19

tai kad tas procas chui paimioš kos,gugliui neradau,pagal skaicius panasus i  TMS,bet koks konkreciai tas tms tai neradau :)
gal bus proga kada pabandysiu pažaist :)

0

20

nesupratau,pameni bumbastik skaiciavau aš tam fordui koda ir dar taves paklausiau,sakau gal kalkas chujovas,žodžiu nuvaževo ten kur žmogus apsikroves įranga,ir gryžo su tuo pačiu kodu kurį išskaičiavom,ir kas svarbiausia jau tinka,o man netiko,ir vedziau gerai %-)  ka cia stebuklingo galejo padaryti :question:

0

21

Jakaz написал(а):

nesupratau,pameni bumbastik skaiciavau aš tam fordui koda ir dar taves paklausiau,sakau gal kalkas chujovas,žodžiu nuvaževo ten kur žmogus apsikroves įranga,ir gryžo su tuo pačiu kodu kurį išskaičiavom,ir kas svarbiausia jau tinka,o man netiko,ir vedziau gerai   ka cia stebuklingo galejo padaryti

o.O

0

22

aš irgi apakes :)  taip ir nesupratau,gryžo paėmėm ir ivedėm,o pas save kokius 4 kartus vedžiau-netinka nors tu ka :)

0


Вы здесь » arkara » Новый форум » ford 6000cd rds eon