arkara

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » arkara » Новый форум » Kur dingo musu admins? :)


Kur dingo musu admins? :)

Сообщений 1 страница 25 из 25

1

Kur???? Negalima nei prisiskambinti nei PM neraso :)

0

2

nė admino,nė :dontknow:

0

3

vo blin - pats paskambino :)

0

4

as galvojau kad jau i gruzija ismyne :)

0

5

:flag:   Aš cia .buvau prie Lavisos ezero nuo trecadieniuo ,pirmadieni vel i darbus.

0

6

arkara написал(а):

:flag:   Aš cia .buvau prie Lavisos ezero nuo trecadieniuo ,pirmadieni vel i darbus.

:cool:  :cool:  :cool:

0

7

na šikart ilgam dingsiu ,nuo pirmadieniuo aš atostogosia,liko keli neuzbaigti reikalai (tame tarpe pioneer D3 touc panele) .ir aš dingstu iki rudens iš Lietuvos.

0

8

na va greit admins dings is Lithuanijas -prasides bardakas cia :) :cool:  :music:

0

9

bumbastik написал(а):

na va greit admins dings is Lithuanijas -prasides bardakas cia :) :cool:  :music:

kad nelabai bardelininku cia yra :)

0

10

nu va....................... Jauskites visi Moderatoriais ,bus naujoku bardelininku tvarkikites paris ,ir man reikia poilsoiuo,o bus galimibe parashisiu apie keliuone,visgi netrumpa 8000km  i abu galus.

0

11

arkara написал(а):

nu va....................... Jauskites visi Moderatoriais ,bus naujoku bardelininku tvarkikites paris ,ir man reikia poilsoiuo,o bus galimibe parashisiu apie keliuone,visgi netrumpa 8000km  i abu galus.

duok modero laipsni,tada gyvent gal ir bus galima :)

o kur cia taip varai toli :question:  :)
:cool:

0

12

Jakaz написал(а):

o kur cia taip varai toli :question:

Lietuva-Lenkija-Slovakija-Vengrija-Serbija-Bulgarija-Turkija-Gruzija po to atgal.

0

13

is Turkijos rakes parvezk :) Skonis zjbs :) Kibira islakciau turbut  :music:

0

14

2010,07,20,08,00          Lietuva Kaunas
Nu ka antradieniuo rytas,atsibudau 6 ,dabar 8 .dar vartomes lovoi geriam kava .Morališkai ruošiames keliui dar Lenkijoi reikia nusipirkt baseina pripuciama vaikam kad butu kur turkštis.
Vakar pasikroviau pilna daiktu mašina turiu stogo bagazinia dauk kas tilpo ten i mašinos vidu desim tik tai kas prireiks keliuoneja .Pirmas sustojimas planojamas didesnis Serbijoi pas Forumieti ZLIX vezu jam lietuviško alaus nes nusipelne, nemazai sulaukes pagalbos iš jo.
   Wait will continue.............................

0

15

arkara написал(а):

Nu ka antradieniuo rytas,atsibudau 6 ,dabar 8 .dar vartomes lovoi geriam kava

o kur sexiukas prie kavos :) :) :)

0

16

bumbastik написал(а):

o kur sexiukas prie kavos :) :) :)

gaslune tu :D jis matyt kavos pirma ikals, poto.....

P.S gal isduosi po kokiu zenklu sedi :question: tik speju dvynys arba ozeragis :question: nes su kitais seksualiai nusiteikusiais zenklais kazkaip neteko susidurt :D  :D  :D   :D

0

17

Ner musu admino,ner....... :)

0

18

bumbastik написал(а):

Ner musu admino,ner....... :)

uztat ir betvarke,nulis diskusiju :)

0

19

ner arkara :'(
atrodo,kad visiems irgi atostogos

0

20

arkara jau jauciu kely link namu
turiu avic,su mech gedimu,ekranas net i kita puse truputi uzvirtes.cd mechanikoj diskas skersas,ir i knopkias nol emociju. :dontknow:

0

21

Visa keliuone pradejom velai.po 12 ivaziavom i Lenkija ilgai ja iveikinejom nes daznai stovinejom pardotuvese.
Vakare apsistojom degalinei neprivaziavus Slovakijos sienos gal 100 km ,truputi nusnudes 4 ryto startavau ir nesigailejau kad
stojom nakvinei nes ritini vaizdai kalnuosia kvapa gniauziantis.Slovakija iveikem greitai nes nedidelis atstumas uz kelius nemokejau nes mokamo keliuo
butu man teke vaziuot gal tik 30 km.ivaziavus i Vengrija pirmu taikiniu buvo degaline nes be kvito uz kelius gresia dideles baudos.kelias gulejo per sostine
Budapešta ši karta nusprendem i miesta nelyst nes buvo diena ir judesys mašinu nemenkas .Kazkur 5 valanda privaziavom Serbijos siena ir kaip visad eiles Turku iš visos europos
traukia iki Turkijos laiko gaišinimas tik.Rimtai apmastem galimibe griztant vaziuot jau per Rumunija.Serbijoi turejau aplankit drauga Zlix suradau jo miesteli nedauk nusukes nuo savo keliuo ,bet nerades namosia jo Svyturiuo alu atidaviau jo tevui kad perduotu :)
iki Bulgarijos sienos like mazdauk 500 km pajudejom 5 vakaro tikedamiesi kad iki 11 busim prie sienos ,kad jos kur tos Serbus atkarpa apie 100 km vaziavom gal 2,5 valandos nes sugalvojo remontuot baisuliniai
kamsciai ir greitis tragiškas 10-50 km/vl.išlekem i autostrada tik 8 ir mokedami po kelis EU uz kelia pasekem siena su Bulgarija tik 3 nakties po neilgo laiko surade moteli apsistojom pernakvot.
trumpai per nepilnai para nuvaziuota apie 1200 km per Slovakija-Vengrfija -Serbija .Serbijoi dizeliuo kaina pigiausia piliausi po 3,5 uz litra pas jos 2 rušiu jis paprastas ir EURO klausiau koks skirtumas
sake EURO tik i naujas mašinas o kadangi manoji gali ir su alejum vaziuot negalvodamas pasirinkau pigu EURO kainavo musu pinigais 3,95 .tiek pat ir Lenkijoi kas idomu tai ko arciau sienos su Slovakija Lenkose brango
kuras nuo 3,6 palei Belostoka iki 3,95 palei siena.
Iš ryto pakilom velai gal 10 atsigerem kavos išsimaudem nes karštis jau stovejo neimanomas Bulgarijos kalnuose siekdavo iki 40 ,tesem kelia iki Plovdivo pas kita mano forumeti STOIL kazkur per pietus
suradau jo dirbtuveles nu ir susitikimas buvo neapsakomas gal kokia 10 kartu kartojo kad netikejo manim kad atvezu jam alaus uz pagalba kuri prizadejau.vis stebedavosi kaip ji aš radau
sako klientai po 10 kartu skambinejo kol randa jo darbo vieta.Jo aš nebuvau mates bet daznai bendraujam SKYPE tai to labiau kolegos temu bendru buvo nemazai ,truko tik laiko nes vaikai
rovesi iki juros.Nu ka galiu pasakit tai su darbais pas ji tikra krize sedi su kolega 15 kv kambari mieste kuriuo didis afigennas.o klientu mazai :( .
Rašau visa tai guledamas viezbuti Bulgarijoi mieste Burgas netoli juros .pagal planus rytoi bus maudiniu diena kaip ir šendien vezbutukas privaciam sektoriuje su kondicionerium atskira virtuvia vonia ir t.t.
kainavo 25 EU 4 asmenim para.nusipirkom rušini vina  uz 5 levus alaus "ZAGORKA" po 0.50 levo ir praleisim vakara gurksnodami visa tai.

1Levas =2 Litai grubiai.Lauke temperatura 37 vandens 25 kazkur minimum.
Nu tam kartui pakaks .laukit tesiniuo :D
P.S.Interneto nera tai visa ta ka rasau ir dar parasisiu imesiu kaip bus galimibe.

Turkija.
Pratesem keliuone tik kita diena atsiguleja prie juros. kelias iki sienos buvo nekoks pile smarkus lietus Bulgarijos kalnuosia su griaustiniu
lijo taip smarkiai kad vietomis tekdavo sustuot nes matomumas buvo iki 1 metro valituvai nespejo braukt vandeni per kelia bego upes vandens,visa tai iveikus pasiekem aukstai kalnuosia miesteli Malko Tarnovo
Degalu prisipilem iki kakleliuo..Privaziavom Turkijos siena iki Stambulo liko apie 200 km .Privaziuoji ir niekas taves netikrina pasistatai mašina neini iki didziuliuo ofiso ten susitvarkai su dokumentais
pirmoji staigmena buvo tai kad panaikintos vizos Estijai,Latvijai,Lietuvai .Mane apzendino paseneciai su mašina iraša pase paliko be jos aš neturiu galimibes palikt Turkija eiliu nebuvo
greit susitvarkie ir kirte posta kur patikrino visus pasus išvaziavom i naujai padaryta 3 jostu galima sakyt autostrada.iki tikslo liko 1600 km ,Stambula pasiekem apie 23,00 vakaro judejimas baiselinis
aplamai ipatumai vairavimo Turkijoi labai skiriasi nuo visu.Greiciu ribojimai tokie kaip 50 arba 80 sukurti matyt tik arkliu kinkiniams .minimum greitis kuri laiko visi 120 furos vaziuoja pirma josta
i antra je išeina tik lenkimui ,i antra josta tu irgi lendi kai vaziuodama strecia 120 greiciu tau iš galo pradeda mirksiet atlekiantis lakunai kuriu greitis gerokai virš 120 (leidziama autostradoi 120,
uzmiesti 90,mieste 60.)Prieš lenkdamas butina pamirksiet švesomis ir pagal pageidavima esant šalia lenkiamo piptelt eigu esi nepatenkintas kad per letau tau dave kelia 3 jostoi,uzmigt uz vairo šansu jokiu.
Be kondiko geriau nevaziuot i tokia keliuone ,atsidarai langa pucia karštis kaip iš orkaites.Nakti iveikus apie 700 km Turkijos keliu sustojau pakeles degalinei kur ir trumpam 2 val nusnaudziau .
Atsibudau nuo šalciuo buvom aukštai kalnosia aplink rukas lauko temperatura sieke vos 13 laipsniu.Išvaziavau i kelia ir supratau kad tai ne rukas o debesis.prasidejo nusileidimai nuo kalno degalu
sanaudos pasidare vidurkis 5 litrai.(kilant i kalnus buvo 6,4 ).tikslas miestas Samsun iki jo liko 300 km strovi ant Jodosios juros kranto po jo visas kelias šalia juros iki pat Gruzijos sienos .
    Šita kelia aš buvai iveikes dar 2006 su VW Passatu (delfinu) .po 4 metu visas kelias atremontuotas nu gal išskirus kokiu 20 km bendrai sudejus atkarpu.kelias eina per miestelius per kuriuo
vaziuoji minimum 90 km greiciu (leciau vaziuosi pipina ir mirksi nustebe ko velkies 50 ? ).tuneliuose greitis ribojamas iki 80 .ir tik ant Gruzijos sienos suzinojau kad ten visur stovi radarai
tave nušovus išvaziuojant ant sienos tau teks susimoket nemenka baudelia .viršijau tik vienam kur greitis buvo 60 (bauda 120 liru  1 lira apie 2 litus )..I vakara tik pasiekem siena pirmas ispudis buvo
toks kad istrigom  minimum 5 valandom toks šurmulis aplink.eiles mašinu pesciuji ir jokiuos tvarkos .Gruzijos politika išgelbejo mumis .išejas isakimas kad uzsienecius kurie nori atvikt i Gruzija
praleidziami be eiles.atbego kazkokie tarpininkai kurie sulakste su mano dokumentai surinko visus antspaudus ir palidejo iš Turkijos ,kas liecia baudos tai kadangi turejau pazistamu paseneciu tarpe
padariau 1 skambuti ir išlindau be baudos :D .uz tarpininkavima je papraše (kiek gali tiek ir duok ) pakako 6 doleriu .Gruzijos pareigunai praleido gal per kokia 20 min ir tai po ilgu atsiprašinejimu
nes buvo pamainos perdavimas ir niekas nedirbo,patikra truko neilgai ieškojo tik buitines technikos nes ji dideliais kiekiais ivezama iš Turkijos.
  kelias per Gruzijos kelius buvo jau zinomas ir ne karta vazinetas nustebino beveik visu keliu apšvietimas (planuojama iki 2015 sutvarkit ir apšviest 70 % visu keliu ) .Batumi naktinis givenimas
virtia vire nes vizdelto kurortas nemenkas.zmoniu gatvesia miniuos.na ir po 2-3 val po kirtimo sienos buvau namuosia.

0

22

dabar mes Batumi laukiam kada bus šokantis fontanai pas mus 32 silumos vakaras

0

23

tiesiog rashtininkas - pisatelius :)

0

24

nu as jau Bulgarijoi vesbuti prie juros ner kada sedet prie ineto varau prie juros .rytas 10 valanda o uz lango 29 silumos nezinau kas diena bus.vakare jau startosim per Rumunija namo .uzleksim eigu rasim i Drakulos pili Transilvanijoi.

0

25

Aš jau darbe :) bus nuotaika parašisiu ir atgaline keliuone,o dabar darbais apkrautas  :dontknow:

0


Вы здесь » arkara » Новый форум » Kur dingo musu admins? :)